Our Brand

Zeka bir yere ulaşması gereken


İstihbarat bir kutuda büyümiyor. Ancak güvenli yerlerde. DataCave'de, şirketlere büyüme özgürlüğü sağlayan istihbarat sağlıyoruz. Müşterilerimiz, geleceği yaratmak için özgürdürler; Görünür olmayan riskleri tanımlamamıza yardımcı oluruz ve kazaları onlar meydana gelene kadar durdururuz.
Yapılarımızı, müşterilerimizle daha yakından çalışabilmemiz, daha fazla şeffaflık kazandırabilmemiz ve daha hızlı ve daha verimli bir şekilde değer sunabilmemiz için basitleştirdik. Öğrenciler, sürekli değişime duyulan ihtiyacı odaklanmış ve tanımışlar.

Ne yapıyoruz


Kuruluşumuzdan bu yana misyonumuz, işletmelerin verilerin değerini açığa çıkarmalarına yardımcı olmaktır. Yüksek hacimli veri mühendisliği, analiz ve tahmini modelleme ile karmaşık iş problemlerini çözerek başladık. Şimdi bu yetenekleri müşterilerimizin elinde tutuyoruz.
DataCave çözümleri ile müşterilerimiz çeşitli veri kaynaklarını keşfedebilir, modeller ve algoritmalar oluşturabilir ve işi tüm organizasyon verileri boyunca sorunsuz şekilde dağıtabilir.

Şirket Profili


2017'de kurulan DataCave, kapsamlı sahtekarlık ve anomali tespiti ve önlemeye odaklanan bir makine öğrenme sağlayıcısıdır. Ürünlerimiz dolandırıcılık istihbaratı, anormallik tespiti, müşteri davranış analizi ve tahmini analiz arasında değişir. Hizmetlerimiz finansal hizmetler, sigorta, banka, telekom, tıbbi sağlayıcılar, perakendeciler ve diğer veri sağlayıcıların tabiidir

Kariyer


213/5000 Çok rekabetçi tazminatlar ve mükemmel fayda sunuyoruz. Ekibimize katılmak için - teknoloji, makine öğrenimi ve istatistikler - tutkusu olan herkes için genişlemeyi sürdürüyoruz. Özgeçmişinizi bize gönder career@data-cave.net