Services

özet

2.5 Exabyte bugün günlük fiyat tüm dünyada üretilmektedir. Veri değerini kuruluş kayıtları tutmak sektör temel unsurları arasında satış artırarak atladı ve giderleri azaltma . Bu yeni zorlu veri ortamı içinde; geleneksel şirketler kendi ürün tutma başarısı sorumludur , hizmetleri ve bu veri dönemde çıktılar. Bu hedefe ulaşabilmek için, şirket verileri yeni yerleştirmeyi gerekir; benimseyerek , kullanma ve sınıflandırma, kümeleme ve makine öğrenmesi veri bilimlerin modern yöntemleri entegre. DataCave, birlikte müşterilerimizle varlık için bir yükümlülük olmaktan verileri açabilirsiniz akıllı bir çözüm sağlamak için çalışıyoruz, ve veriler üzerinde para çekmek için harcanan paranın geçiş ondan.

Metodoloji

Müşterilerimize “akıllı veri” veri desenleri ve davranışlar ortaya bilgilerinin toplanmasını sağlayan süreçleri kurarak yardım ediyoruz. (İnternet, yazılım, ya da insanlar tarafından tahrik olsun)herhangi bir işlem içinde gömülü veri toplama örüntüler ve ilişkiler içerisinde ve/işlemler arasında olanlar dışındaki kuruluş veya temel anlamda .
DataCave topladığımız, anlamak, visualize, kullanan ve işlemler için davranış kalıpları tanımlamak için verileri analiz . Ve potansiyel modeller uygulamak ve desen anomaliler gelecekteki davranışlarını tahmin etmek ve keşfetmek (Machine Learning)ve Yapay Zeka ve geri bildirim mekanizmalarını kullanarak algoritmaları .

Ürünler Ve Hizmetler