Eğitimi Bizim »

Veri Mühendisliği

Şirket Büyük Veri var, ama çoğu sadece gürültü. Büyük Veri değerini anlamak için, — verimli ve boyutlandırılabilir şekilde istihbarat ayıklamak gerekir. Olası kullanım durumları yüzlerce arasında daha iyi iş kararları sağlayan bilgi bu zeka - kritik açıklayıcı ve akıllı parçalar diyoruz

Devamını Okuyun »

Tahmin Analizi

Dünya çapında işletmeler müşteri davranışlarını tahmin etmek için, operasyonel süreçlerini optimize etmek, belirlemek ve riskleri azaltmak,eylem en stratejik ders ortaya çalışıyorlar, ve yarışmadan önce kararlarını değiştirme oyunu. Sinyal şu anda işletmeler gerçek değerinin oluşturulmasında veri kullanarak eylem.

Devamını Okuyun »

Sepet Pazarlama

Eğer ürün belli bir grubun satın alırsanız, öğeleri bir grup satın almak (veya daha az) daha olası olduğu teorisine dayalı modelleme tekniğidir. Örneğin, şampuan satın insanlar da saç kremi satın alabilirsiniz. Müşterilerinizin satın almak eğilimindedir bilmek pazarlama çabaları ile yardımcı olabilir.

Devamını Okuyun »

Anomali Tespiti


Teknik her zamanki davranış uymayan sıradışı desenleri tanımlamak için kullanılır . Her insan ve\veya iş izlemek için bir desen var. Bu en sevdiğim mutfak oturduğunuz yerden başlar bakkal alışveriş zaman ve öğeler için. Sürecimizin en co ile ilgili & gruplandırılır birbirimizin ; işlem bu kadar co-ilişkili olduklarını artış satış karı artıracak ödenen komisyon, artış ve Satılan ürün sayısı artmalı; bu örnek göster. Ayrıca aykırı denilen anomaliler - aktif eş ile ilgili bir grup dışında neler olduğunu belirleme işlemidir. Anomaliler finansal işlemler, insan kaynakları,satış, pazarlama, kredi kartı işlemlerinde sahtekarlık, sigorta, , çalışma ortamlarında üçüncü parti sağlayıcıları ve arıza tespiti .


Anomali İş içinde »


Kullanıyoruz R™
R İstatistiksel Hesaplama için R Vakfı tarafından desteklenen istatistiksel hesaplama ve grafikler için bir dil ve yazılım ortamı programlama açık bir kaynaktır. R dili yaygın olarak istatistikçiler ve istatistik yazılım ve veri analizi geliştirmek için veri bilim adamları arasında kullanılır. Çözümlerimizi kullanarak R ve kütüphaneler ve paketleri kurmak.
R kullanarak ile müşterimize sunuyoruz:

  • Veri ve sonuçları görselleştirmek için en iyi grafik arayüzü.
  • Veri analizi R üstün performans, veri madenciliği ve temizlik. Hesaplamalı istatistikçiler denklemleri çözme .
  • Kolay herhangi bir platform ile entegre
  • Büyük veri işleme