outliners

Tahmin Edici Analiz Nedir?

Geçmiş olayları anlamak gerekir artık iş zekası dediğimiz bir disiplin olmuştur . Tarihsel veri elde edilen istatistiklere dayanarak kararlar almamızı sağlar. Açıklayıcı analitik gerçeklere dayalı sağlam bir iş kararları sağlayan, duyguları uzun bir yol gidiyor. Ancak, açıklayıcı analytics yeterli değil.Kararları son derece doğru ve tekrarlanabilir olması bugün içinde yaşadığımız toplumda, şarttır . Bunun için, şirketlerin geleceği tanımlamak ve gelecekteki iş kararları ve süreçler tam anlamıyla dokunun eklentilerden kullanıyor.

Akıllı Analiz uygulama

 • vücut bakımı

  Eklentilerden kullanımı etkili önleyici bakım uygulamaktır. Hasta, belirli bir hastalık riski yüksek olan bilerek, yerinde riskini azaltmak ve sonuçta hayat kurtarmak önleyici tedbirler koyabilir. Son zamanlarda eklentilerden tarihsel iddiaları veri Hastanesi readmissions sayısını azaltmak için kullanılan çok önemli bir Yarışmada ilgi odağı oldu
 • Iddia Rezerv

  Araçta hasar kısmına ilişkin tahmini talep miktarını tahmin etmek için bir model geliştirmek için tahmin analizi kullanarak, tahmini maliyet parçalar değiştirilir. Şirket tarihsel iddiaları veri talebi maliyetini tahmini olarak çalışan deneyimi geliştirmek gerekir , ve periyodik olarak Muallak Hasar gelişimini izlemek. Tahmin analizi şirketi daha doğru sonuçlar ile mevcut ve gelecekteki yükümlülüklerini tahmin yardımcı olur.
 • Teknik Öngörü Modelleme

  Eklentilerden tarihi ve güncel verilere dayalı teknik kararları tahmin kaldıraç modelleri için kullanılır. sigorta sektörü/hızlı sigorta işlemi yapmak için, daha ekonomik, daha verimli ve daha tutarlı bir yol bulmak için bu verileri bilim kullanımını artırmak edinmenin yollarını arıyordu.
  • Elektronik Sağlık kayıtları,
  • Akıllı telefon verileri
  • Hasta geçmişi reocrds
  • Kamu kullanılabilir veri (tıbbi araştırma, hükümetin istatistikler)

  Bu veri toplama sektöründe yeni fırsatlar verirken bilgi toplamak için, ayrıca bu veri doğrulanabilir nasıl yeni zorluklar getiriyor ve kullanılan. Sigortacılar nedeniyle daha az teknik gereksinimleri için politika sorunu için gereken zaman ve dönüş süresini azaltmaya . Çözüm teknik şirket geçmişi desenleri üzerine sigortacı poliçe başına yüzde bir puan verecek ve şirket kuralları teknik
 • kredi onayı

  Kredi Analizi kredi başvurularını onaylamak ya da reddetmek için banka karar incelemek için çeşitli analitik teknikler gösterilmiştir. Tahmin analizi analizi oluşturur birleştirmek için bir logaritmik model kredi riskini hesaplamak için. Bu model, her bir uygulama olmalı kredi limiti tahmin etmek mümkün olacak, etkileyen faktörler kredi onay kararı ve her biri için doğruluk yüzdesi puanı kredi uygulaması önerdi.
  Tahmin analizi kullanarak, bankaların kredi riski uygulamasında akıllı modelleme iki formları vardır.
  • Risk geliştirmek için yeni yollar geleneksel teknik kanıtları inceleyerek sınıflandırma ve hata projeksiyon .
  • Geleneksel kanıt ile varılan kararlar çoğaltma sırasında hızlı ve/veya ucuza uygulamaları sınıflandırmak için sıradışı teknik kanıt kullanma .